Kettlebell pod Pole Dance

Standardowy

Jak na marcowym Intro dało się zobaczyć, zapowiedź nowej serii książkowej już poszła w świat. Dużo osób prosiło o uchylenie rąbka tajemnicy. No to będzie. Rąbek. Taaaki maaaaluuuutkiiiii.

Tak, jestem świnia i lubię trufle.

O co chodzi z „Kettlebell pod…”?

Wiadomo, że nie każdego interesuje Pole Dance, tudzież Taniec na Rurze. Pierwsza książka wynika jednak z mojej najnowszej potrzeby – szybkiego wzmocnienia ciała kursantek pod jeden z najbardziej wymagających, akrobatycznych sportów w który bawią się osoby dorosłe, z różnymi naleciałościami fizycznymi* *ładne stwierdzenie na „jesteś bezmięsnym flakiem”, skostniałą tkanką łączną i brakiem koordynacji ciała.

Skoro więc zajęłam się swoimi dziewczynami, by im pomóc w pracy z rurką, postanowiłam uprzedzić książkę Dariusza Waluś „Kettlebell pod.. Sporty Walki” i wydać coś, co przybliży tancerkom i tancerzom bezpośrednie benefity związane z machaniem w stylu HardStyle.

Uprzedzę pytania – tak, książka jest stricte HardStyle – z objaśnionymi podstawowymi ćwiczeniami i ich najpotrzebniejszymi wariacjami. Nie ma tam ozdobników dostępnych z bloga. Nie ma tam zaawansowanej anatomii czy języka specjalistów. Jest napisana przystępnie i dostępnie – jednak bez ironii czy sarkazmu, głębokich metafor czy potrzeby czytania między wierszami*. *yes, it’s boring

Jako, że nie należę (i należeć nie będę już) do elity świata Pole Dance, nie zajmuję się kwestiami rozciągania – tylko wzmacnianiem mięśni, więzadeł i stawów – by uniknąć wielu kontuzji związanych ze sportem jakim jest pole dance. Książka ta nie ma również na celu spektakularnej redukcji wagi – ani rozwoju objętościowej masy mięśniowej. Jest tak zaprojektowana, by nie odciągała od treningów pole dance, a by tylko je ułatwiała pod względem siłowym i sprawnościowym. Jest SIUA, mobilność i pot na dupie.

Najważniejsze zaś – efekty są mega szybkie. Zarówno te krótkoterminowe jak i długofalowe.

Kiedy wyjdzie i jaki będzie prajs? Zobaczymy. Tekst jest już w składzie, grafik już swoją robotę wykonał. Ostatnie poprawki ciągle dochodzą – gdyż ciągle dodaję i dodaję ważne wskazówki, a życie „się zdarza” i odciąga mnie od monitora. Jak na przykład to:

 

Jeżeli chcesz pomóc w konkursie, proszę wystaw nam pozytywny komentarz pod filmikiem na stronie organizatora! STRONA ORGANIZATORA

6 przemyśleń na temat “Kettlebell pod Pole Dance

 1. ~Maciek

  „Jest napisana przystępnie i dostępnie – jednak bez ironii czy sarkazmu, głębokich metafor czy potrzeby czytania między wierszami” – no to największy atut poszedł… I wylądował. Książkę kupię. W imię zasad :-)

  PS. „Bestia” działa! Czym ją karmić? Widzę, że ma chęć na panele w dużym pokoju :-D

  • an_ge

   Żeby Ci się nie roztyła od tego szczęścia. Baby w związkach tak mają.

 2. Generalnie nie jestem fanką kettli, ale w tym przypadku ich użycie wydaj się być całkiem sensowne :)

 3. ~roksana

  Angela, twoja praca z ketlami jest znakomita !!! na szóstkę :) …..ale patrząc co wyczyniacie na rurze to jestem PEŁNA podziwu!!! wielkie WOW!!! BRAWO!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>