Skończ z byciem słabą – opowieść o raku.

Standardowy

Post przeniesiony pod adres
http://blog.powerworkout.pl/2017/06/skoncz-z-byciem-saba-opowiesc-o-raku_21.html

6 przemyśleń na temat “Skończ z byciem słabą – opowieść o raku.

 1. ~równolatka

  Fanatstycznie :) Gratulacje dla Ani! Jestem w tym samym wieku, a kettle odkryłam półtora roku temu. Nigdy wcześniej żaden sport mnie nie wciągnął (nie licząc kibicowania przed telewizorem). Niestety, od paru miesięcy borykam się z kontuzją barków :( Rok treningów poszedł w diabły :( I nie wiem, kiedy uda mi się wrócić. Ale uda się na pewno, musi :)

 2. ~Milena

  Mam podobną historię ale z chorobą wciąż się zmagam . Sporo mi zabrała, szczególnie z fizycznych możliwości dlatego postanowiłam stawić jej opór, a że jestem niecierpliwa wybrałam ketle, efektywność i wszechstronność mnie przekonały :-) I Twoja historia, potrzebowałam żywego przykładu, że po czterdziestce jeszcze można coś ze sobą zrobić. Dziękuję
  PS
  wybrałam combo 3 i jadę

  • an_ge

   Jedziesz dziewczyno, jedziesz! Za kilka lat będziesz młodsza od swoich równieśników o jakieś 10 lat.

 3. ~Tom

  Jesteś wojowniczką, chylę czoła! Jestem zdrowy jak koń, macham 24-ką i jestem zachwycony tym co to robi i jakie są efekty. Ja ćwiczę a Ty walczysz i tym bardziej szacun dla Ciebie :).

  Widzę ludzi, dolegliwości, próbuję namawiać i nic. Cienki w tym jestem albo ludzie mają gdzieś swoje zdrowie i samopoczucie. Gdyby mnie coś dolegało a ktoś powiedział że zna sposób który może pomóc to błagałbym go aby mi powiedział co robić, bo co szkodzi spróbować. Ale zawsze lepiej ponarzekać że coś pobolewa albo nie można się schylić.
  Tu apeluję do Angeli o dalsze apelowanie do ludu, przynajmniej do jego leniwej części :). (do mnie apele trafiają jak ziarno w ziemię czarną).

  Walcz dalej i bądź zdrowa tak jak ja!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>