Instruktorzy

Strona

Jesteś instruktorem/instruktorką? Jesteś zainteresowany szkoleniem HardStyle z odważnikami Kettlebells? Marzysz o dołączeniu do najbardziej elitarnych instruktorów Pavla Tsatsouline’a – StrongFirst?
Napisz! i dołącz do najlepszych!
e-mail: an-ge@o2.pl

Nie cierpię na ADHD, znam uczucie pt. ‚nie chce mi się’.
Jednak przekonałam się, że ludziom silnym (poczynając od siły fizycznej – po duchową) jest po prostu w życiu łatwiej. Dlatego sięgnęłam po treningi Kettlebells. Obecnie jestem jedną z 3 kobiet w Polsce o najwyższym stopniu uprawnień instruktorskich. Zaczynałam w nieistniejącej kondycji fizycznej i psychicznej..
I wiecie co? Chociaż diety nie umiem utrzymać dłużej niż dwa tygodnie, to noszę rozmiar 36. Pracując nad siłą, produktem ubocznym była sylwetka. Jednak nie umiem sobie wyobrazić życia bez jedzenia w nocy wszystkich pysznych, bardzo kalorycznych rzeczy – dlatego nigdy nie szłam w stronę modelowania ciała dla samego wyglądu. Zamiast tego, poszłam w stronę wykorzystania swojej siły w kobiecym stylu – zaczęłam tańczyć Pole Dance. I co? I tańczę. Jestem pierwszą instruktorką w kraju, która opracowała własny system nauki – The Iron Pole Dance Program, bazujący na dostępnych na rynku materiałach treningowych, instruktażowych oraz szkoleniach, czy kursach.

reklama6

Przede wszystkim jednak znajomość metodyki i mechaniki rozwoju zarówno siły jak i mobilności dała mi gruntowne podstawy do eksperymentowania nie tylko na własnym ciele, ale i na ciele dziewczyn, które się na to zgodziły (teraz te dziewczyny są lepsze na rurce ode mnie, ale cóż mogę powiedzieć.. żywa reklama!). Po dwóch latach i dużej liczbie dziewczyn, które trenują teraz po 3, 4 razy w tygodniu w moim klubie wiem – że The Iron Pole Dance Program jest dobry. Dlatego właśnie, tak jak wiedzą i kettlami, chcę się nim podzielić.

reklama4

 

Pół roku temu napisałam również książkę zawierającą również program treningowy przygotowujący mięśnie do pracy związanej z rurką - „Kettlebell pod Pole Dance”, bazując na szeregu prestiżowych szkoleń i certyfikacji siłowych: StrongFirst Kettlebell, Barbell and Bodyweight.

boo1

TUTAJ KLIKNIJ PO INFO

Najlepszą reklamą tego co robię, są zawsze ludzie, którzy u mnie trenują. Dlatego odwiedź mnie na Instagramie: iron_church  lub FB:

 

 

A poniżej moje instruktorki! (3 z 6… ale kiedyś to uaktualnię!)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>