Iron Pole Dance

Strona

main_pole_small

Pole Dance, czyli taniec na rurze, to nie to co myślisz. Iron Pole Dance Program, to pierwszy, w pełni zaplanowany system nauki tańca na rurze stworzony z myślą o osobach bez zaplecza sportowego.

www.poledance.zgora.pl

Treningi Iron Pole Dance to treningi siły, elastyczności, piękna, gibkości. To treningi, gdzie Twoje ciało słucha muzyki i reaguje na nią. Może próbować akrobatycznych sztuczek. Może jednak pozostać w sferze horyzontalnego tańca. Możesz dodać podtekst seksualny, możesz skupić się na formie fitnessowej. Zajęcia są dla Ciebie. Nie musisz być w świetnej formie.

Musisz tylko chcieć.

Wiemy jak to jest zacząć ruszać się gdy nie masz już lat 20. Od dwóch lat zajmujemy się instruktarzem osób, które nigdy nie trenowały wyczynowo.. lub nawet regularnie. Stres związany z brakiem siły i kondycji odbiera Ci potencjalną radość z tańca na rurze? Myślisz że tylko szczupłe, długonogie akrobatki mogą dobrze wyglądać, podczas gdy Tobie bliżej do worka kartofli?

Pozwól nam zmienić Twoje przekonanie! Mamy dużo doświadczenia w pracy z kobietami. Byłyśmy tam gdzie Ty. Poszłyśmy jednak dalej – i wciąż idziemy! Uwierz, że w tańcu nie ma granic. Zawsze możesz nauczyć się, jak poruszać się lepiej. Zawsze też możesz możesz zacząć wyglądać lepiej.

Czemu akurat Iron Pole Dance?

Taniec na rurze odpręża. Musisz być skoncentrowana na ruchach. Nie musisz pamiętać choreografii.

Taniec na rurze pozwala nabrać siły. Twoja równowaga również na tym zyskuje. Poprawia się Twoja sylwetka.

Taniec na rurze może być tym, co pokochasz z różnych względów. Przyjdź, zrób trening, zobacz.

Twój wygląd jest nieważny. Twoja waga i wymiary są nieważne. Twój wiek jest nieważny.

Na zajęcia ubierz luźne spodnie lub krótkie spodenki. Możesz założyć T-shirt, obcisłą bluzkę lub sam stanik sportowy. Zajęcia odbywają się w sali, do której nie ma „zaglądania”. Weź ze sobą wygodne buty sportowe na płaskiej podeszwie, ulubione szpilki lub przyjdź na bosaka (skarpetuńcie również mile widziane). Sama wybierzesz w czym chcesz trenować, bez presji z niczyjej strony.

Treningi odbywają się w sali Iron Ladies, w IRON CHURCH na ul.Zacisze 16.

Nasze lekcje podzielone są w systemie Learn/Practice. Na zajęciach Learn uczysz się technik, panowania nad ciałem, trenujesz całe ciało pod kątem lepszego napięcia i płynności. Na zajęciach Practice masz więcej czasu na doskonalenie techniki, praktykę własnych umiejętności i wypróbowywanie pomysłów. Nie martw się, jeżeli możesz chodzić tylko raz w tygodniu! Instruktorki pomogą Ci na zajęciach Practice, jeżeli nie znasz technik, oraz udostępnią czas na freestyle po zajęciach Learn.

Jak wyglądają zajęcia? Kliknij na zdjęcie poniżej!

Jedno przemyślenie na temat “Iron Pole Dance

  1. ~Kasia

    Ile trzeba ukończyć lat żeby można było zacząć ćwiczyć pool dance??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>